Klasyczne glancowanie

0

Serdecznie zapraszamy na pierwszy z serii event

"KlasyczneGlancowanie" 

Spotkanie odbędzie się w #SHOEHOUSE KlasyczneButy

dnia 11.10.2018 o godzinie 18.00-20.00

ulica Partyzantów 33

Ilość miejsc ograniczona.

Prosimy o potwierdzenie przybycia.

Z początkiem października powiększamy nasz #ShoeHouse. Nowa część sklepu będzie miejscem, w którym będziemy organizować dla Was wydarzenia, szkolenia i wspólne warsztaty. Tworzymy męską przestrzeń dedykowaną osobom, dla których obuwie zajmuje ważną część w życiu. 

Pierwsze z organizowanych przez nas wydarzeń to Klasyczne Glancowanie - warsztaty, na których doświadczony prelegent opowie nam o tym jak powinniśmy dbać o buty ze skóry licowej, a później przejdziemy wspólnie przez cały proces - każdy na swoich butach. 

Koniecznie weź swoją parę obuwia ze skóry licowej, nad którymi będziesz pracować. Zabierz też swoje kosmetyki akcesoria, którymi na co dzień je pielęgnujesz - doradzimy, czy są one odpowiednie do skóry Twoich butów, a jeśli będzie potrzeba będziesz mógł powiększyć swój zestaw pielęgnacyjny o nowe pozycje w atrakcyjnych cenach. 

W trakcie oraz po warsztatach możliwy będzie zakup obuwia i kosmetyków w specjalnych cenach! 

Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona do 20 ze względu na powierzchnię lokalu i komfort uczestników. Prosimy o potwierdzanie uczestnictwa w wiadomości prywatnej - o gwarancji miejsca decyduje kolejność zgłoszeń. 
Serdecznie zapraszamy!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl