Berwick 642 Cromex Niger Boot

Opis
Dostępność modelu: oferta sezonowa
- Skóra cholewki: skóra olejowana
- Wnętrze buta: skóra cielęca
- Typ podeszwy: Vibram Genepy
- Rodzaj buta: trzewiki
- Tęgość: G
- Kolor: ciemny brąz
- Poziom formalności: casual, smart casual
- Kopyto: H259, szersze
- Pielęgnacja: tłuszcz odżywczy Famaco
- Konstrukcja: Goodyear Welted
- Bezpłatne przeglądy serwisowe: tak
- Autoryzowana obsługa szewska: tak
- Przedłużenie rękojmi: tak
Krótki opis buta: Trzewiki ze skóry olejowanej na górskiej podeszwie Vibram, doskonale trzymającej się nawet pokrytej śniegiem i lodem powierzchni. Idealne połączenie komfortu i wytrzymałości.
Zastosowanie: Buty te to świetne uzupełnienie stylizacji casualowych. Znakomicie nadają się do noszenia z jeansami i spodniami sztruksowymi. Polecamy je do swobodnych, casualowych strojów.
Informacje ogólne: Buty są patynowane ręcznie, dlatego mogą występować różnice w kolorze i odcieniu. Nie jest to oznaka złej jakości. Skóry anilinowe wymagają odpowiedniej pielęgnacji bez stosowania środków chemicznych - bardzo ważne jest, aby używać tylko delikatnych kremów oraz past na bazie naturalnych wosków. Takie produkty jak Saphir Renomat, rozciągacze do skóry (shoe stretch) i inne środki impregnujące mogą uszkodzić delikatne, naturalne wykończenie.
Produkt zrównoważony: Wyrób rzemieślniczy, wyprodukowany w
taki sposób, aby zminimalizować jego wpływ na środowisko. Buty uszyte wyłącznie
w Unii Europejskiej.
Konstrukcja oraz użyte do produkcji wysokiej jakości,
naturalne materiały pozwalają cieszyć się produktem przez wiele lat.
Produkt naprawialny: Konstrukcja butów umożliwia przeprowadzanie dogłębnych renowacji oraz napraw szewskich , które gwarantują szlachetny proces starzenia, znacząco przedłużając ich trwałość, nawet do kilkunastu lat.
Produkt ręcznie patynowany: Buty są patynowane ręcznie, dlatego mogą występować różnice w kolorze i odcieniu. Nie jest to oznaka złej jakości.
Bezpieczeństwo
Opinie (0)
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.