Spotkanie autorskie z Michałem Kędziorą

0

 

Po Łodzi, Wrocławiu i Krakowie nareszcie przyszedł czas na Gdańsk! 

 

Zapraszamy serdecznie na Spotkanie autorskie z Michałem Kędziorą (Mr.Vintage) w Klasycznych Butach w Gdańsku. Na spotkaniu poza swobodną rozmową na temat mody męskiej będzie można zakupić nowe wydanie książki oraz posłuchać kilku ciekawostek na temat jej powstawania!  

Miejsce spotkania nie jest przypadkowe, #SHOEHOUSE Klasyczne Buty znalazły się w gronie firm współpracujących przy powstawaniu i wydaniu książki.

 

www.klasycznebuty.pl 

www.mrvintage.pl

 

Książka dostępna pod wskazanym linkiem: http://bit.ly/2svB5Mg lub w specjalnej cenie (39,99 PLN) razem z biletem na wydarzenie!

Wydarzenie na Facebook'u: http://bit.ly/2CkA5dJ

 

-------------------------------------------------------------

 

"RZECZOWO O MODZIE MĘSKIEJ II"

Jak się ubrać na ślub przyjaciela, jak na rozmowę kwalifikacyjną?

Czy spodnie powinny być jaśniejsze od marynarki? A może na odwrót?

Co to jest brustasza, grenadyna, cordovan i poszetka?

I dlaczego czarny garnitur wcale nie jest uniwersalny?

Elegancja to nie podążanie za trendami. To przede wszystkim klasyczne i ponadczasowe fasony, tkaniny i wzory, umiejętność łączenia poszczególnych elementów garderoby, a także stosowanie kilku prostych zasad.

Rzeczowo o modzie męskiej to kompleksowy, przystępnie napisany przewodnik. Zawiera praktyczne porady i wskazówki, a także liczne ciekawostki na temat ubioru i historii legendarnych modeli. Przeznaczony jest dla panów bez względu na wiek i preferowany styl.

Wydanie drugie uzupełnione zostało o najważniejsze trendy z ostatnich lat, zawiera kilkadziesiąt nowych fotografii oraz dodatkowy rozdział z najczęstszymi pytaniami dotyczącymi mody męskiej.

 

BIOGRAM

 

Michał Kędziora

Ekspert od męskiego ubioru. Autor najpopularniejszego i najbardziej opiniotwórczego polskiego bloga o modzie męskiej - MrVintage.pl - gdzie od 2009 roku przybliża polskim mężczyznom meandry męskiego stylu. Co miesiąc czyta go ponad 100 tysięcy internautów. Wielokrotnie nagradzany w konkursach i rankingach blogerów. Miesięcznik "Press" nazwał go "profesorem Miodkiem mody męskiej".

Współpracuje jako konsultant z wieloma firmami, jest także autorem limitowanych kolekcji ubrań stworzonych z polskimi markami OSOVSKI i Lancerto. Prowadzi szkolenia z zakresu męskiego dress code'u i profesjonalnego wizerunku.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl