Klasyczne Buty

Klasyczne Buty w Elektrowni Powiśle

0

W maju ubiegłego roku otworzyliśmy salon Klasyczne Buty w Warszawie. Jest wiec dobry moment by podsumować to wydarzenie i podzielić się swoimi spostrzeżeniami z Wami – naszymi Klientami i Czytelnikami.

Elektrownia Powiśle Klasyczne Buty

Klasyczne Buty przez osiem lat funkcjonowały jako sklep internetowy oraz SHOEHOUSE w Gdańsku. Mieliśmy wielu Klientów z okolic Stolicy oraz z południa Polski, którzy namawiali nas do otwarcia salonu, położonego bliżej nich. Niestety operacja ta była dużo bardziej skomplikowana niż się wydaje, tym bardziej, że Klasyczne Buty to niewielka firma, oparta nie na korporacyjnych wzorach, a stawiająca na relacje międzyludzkie i bezpośredni kontakt.


Długo szukaliśmy miejsca, które spełniałoby nasze warunki, nie tylko biznesowe ale także estetyczne, po prostu szukaliśmy miejsca z duszą, atrakcyjnie położonego i dostępnego dla naszych Klientów. Wybór ostatecznie padł na Elektrownię Powiśle, miejsce prawdziwie unikalne, wybudowane z poszanowaniem historii tętniącej w jej ścianach, a jednocześnie nowoczesne i atrakcyjne wizualnie.

EP

Zarówno fasada zewnętrzna jak i wnętrza Elektrowni Powiśle robią wielkie wrażenie.

EP3

Po znalezieniu miejsca, należało je odpowiednio wyposażyć. Chcieliśmy by wnętrze salonu pasowało do asortymentu, miejsca w którym się znajduje oraz było spójne z naszym SHOEHOUSE w Gdańsku. Biorąc pod uwagę opinie Klientów, uważamy,  że i to nam się udało.

EP5

Przygotowania do otwarcia trwały do samego końca.

Kolejnym zadaniem było znalezienie osób, które doradzałyby Klientom w nowo powstałym salonie. Właśnie doradzały, a nie sprzedawały buty. Od początku istnienia Firmy jej właściciel i twórca Pan Zbigniew Famuła postanowił, że w Klasyczne Buty traktują Klienta jak Partnera i najważniejsze są długofalowe relacje. Dzięki temu wiele osób odwiedza nas od lat, gdyż wie, że w Klasycznych Butach nie tylko kupi świetnej jakości obuwie ale uzyska fachowe doradztwo co do rozmiaru i sposobu pielęgnacji oraz równie fachową pomoc w przypadku potrzeby renowacji czy naprawy. Chcieliśmy by nasi Koledzy w Elektrowni Powiśle byli fachowcami w dziedzinie mody męskiej, obuwia i aktywnie współtworzyli wizję Klasycznych Butów dotyczącą partnerstwa i doradztwa. Po roku funkcjonowania salonu w Elektrowni Powiśle, możemy z dumą powiedzieć, że nasi Koledzy z Warszawy stanęli na wysokości zadania w 100 procentach. Świadczą o tym opinie wystawione na gogle (średni 5.0 –wyłącznie same piątki!) oraz liczne niezwykle miłe wypowiedzi Klientów na temat ich pracy. Cieszy nas to, bowiem w Klasycznych Butach uważamy, że najważniejsi są ludzie.

EP7

Salon w Warszawie odwiedziło wiele znanych osobistości świata mody, na zdjęciu słynny bloger modowy Michał Kędziora rozmawia z Filipem - pracownikiem Klasycznych Butów w Warszawie

I w końcu ostatnim ale absolutnie nie najmniej ważnym punktem było zaopatrzenie salonu w odpowiedni asortyment. Buty atrakcyjne wizualnie, świetnie wykonane i wygodne. Chcieliśmy by w salonie w Warszawie pojawiły się modele, których jeszcze nigdy nie mieliśmy. Możemy powiedzieć, że ten ostatni punkt udało nam się w tym roku zrealizować. Nasza nowa kolekcja loafersów, sneakersów i półbutów jest naprawdę zjawiskowa, a co najważniejsze bardzo podoba się Klientom odwiedzającym salon w Warszawie.

Pandemia pokrzyżowała nam wiele planów, to trudny okres dla branży modowej, w tym i dla Klasycznych Butów. Pomimo tych trudności z naszego salonu w Elektrowni Powiśle jesteśmy naprawdę dumni i szczęśliwy, że nasi Klienci doceniają nasz wysiłek. Serdecznie zapraszamy na ulicę Dobrą do Elektrowni Powiśle, gdzie w Klasycznych Butach czekają na Was nie tylko dobre ale wręcz znakomite buty oraz ubrania.

EP7

Salon w Warszawie to prawdziwa Mekka dla każdego miłośnika butów wysokiej jakości, ich wybór zadowoli każdego butofila.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium