Buty jako inwestycja

0

Nie da się kupić dobrych butów i wydać na nie małych pieniędzy.

Skóry cielęce oraz inne wysokiej jakości surowce nie należą do najtańszych. Biorąc pod uwagę, że produkcja pary butów metodą "Goodyear Welted"  trwa zwykle wiele tygodni (większość pracy wykonuje się ręcznie), trzeba również doliczyć koszty pracy i poświęcony czasu rzemieślników.

Trzeba też pamiętać, że nie zawsze wysoka cena idzie w parze z wysoką jakością. W sklepach nie brakuje drogich butów.Butów szytych innymi metodami. Butów, w których podeszwa jest zszyta bezpośrednio z cholewką, z pominięciem ramylub butów, które są po prostu klejone. Takie obuwie sygnowane jest nazwami bardzo znanych marek.

Musimy sobie odpowiedzieć na pytanie: czy chcemy płacić za markę, czy za wysoką jakość oraz  komfort użytkowania butów?

W butach szytych ramowo pochodzimy o wiele dłużej, nawet kilkanaście czy kilkadziesiąt lat i prawie zawsze możemy je naprawić. Wniosek? Mamy tutaj do czynienia z inwestycją, która się zwraca po paru latach (czasami po paru miesiącach). Bonusem będzie niewątpliwie zdrowie i komfort dla stóp oraz elegancki wygląd (dobre buty potrafią "upgradować" nawet przeciętnej klasy ubranie), co ma znaczenie nie tylko dla ludzi biznesu, ale również w życiu prywatnym.

Klasyczne i stylowe buty to inwestycja na lata bez konieczności co sezonowego zakupu.

 Carlos Santos 8802 Navy

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl